Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

ПРОГОЛОСУЙ!

Активніше долучайся до справ громади!

Полтавською обласною радою прийнято обласну програму «Бюджет участі Полтавської області на 2017-2020 роки».

З 20 липня по 20 серпня 2017 року мешканці всіх районів подавали свої проекти на конкурсний відбір.

Зареєстровано для голосування і проекти жителів нашого району, а саме:

Проект № 41 «Право людини на безпеку» с.Гриньки, Глобинський район.

Бюджет проекту: 100 000,00 грн.

Автор проекту: Халявка Аліна Сергіївна

 Встановлення систем відеоспостереження на в`їздах та виїздах. Встановлення дорожніх знаків. Облаштування пішохідних переходів. Облаштування міні- майданчиків для дітей з елементами дорожніх розміток, знаків.( Для вивчення правил дорожнього руху в іграх).

Проект № 60 "Облаштування майданчика "Сміттєлад" в центрі села Пироги Глобинського району Полтавської області.

Бюджет проекту: 99 993,00 грн.

Автор проекту: Гудим Катерина Володимирівна

На території села Пироги діє Пирогівська ЗОШ ( I-III ступенів). У приміщенні школи розміщений ДНЗ "Казка". Поряд знаходиться будівля майбутнього центру дозвілля та ФАПу. Щодня під час прибирання вищезгаданих приміщень та прилеглих земельних ділянок, технічні працівники виносять чималенько сміття, яке необхідно сортувати та розміщувати у відповідному до чинного законодавства місці. Для забезпечення порядку і чистоти та естетичного вигляду центральної частини села планується встановити оригінальний майданчик " Сміттєлад".

Проект № 62 "Облаштування дитячого майданчика в центрі села Яроші Глобинського району Полтавської області.

Бюджет проекту: 99 800,00 грн.

Автор проекту: Волос Яніна Анатоліївна

Для створення оптимальних умов всебічного розвитку підростаючого покоління, змістовного проведення відпочинку дітей та батьків і покращення благоустрою центру села Яроші Глобинського району необхідно встановити дитячий майданчик неподалік приміщення ФАПу поблизу місцевого скверу. Згідно опитувань жителів населеного пункту конструктитвні елементи майданчика повинні бути адаптовані для вікових особливостей дітей обладнанням, що фізично загартовуватиме і розвиватиме спритність, винахідливість та естетичні смаки малечі. Ігрові конструкції мають бути антивандальними та відповідати санітарно- гігієнічним вимогам для дітей. 

Щоб виграти кошти на реалізацію даних проектів, необхідно взяти участь у голосуванні, яке проходитиме з 14 по 30 вересня 2017 року в режимі он-лайн (за посиланням http://bu.oblrada-pl.gov.ua) або на паперовому бланку у пунктах супроводу бюджету участі, тобто, у Гриньківській сільській раді, Пирогівському старостаті   або Глобинській районній раді.

Для заповнення бланку для голосування при собі необхідно мати паспорт та ідентифікаційний код.

Не будьте байдужими, проявіть ініціативу! Від кожного з нас залежить майбутнє і конкретні справи місцевих громад.

Структура району