Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Привітали рятувальників з професійним святом

18 вересня голова районної ради Володимир Сьомін та голова райдержадміністрації Вадим Данилевський привітали з професійним святом, Днем рятівника, працівників Глобинського районного сектору Головного управління ДСНС України в Полтавській області та 6-го державного пожежно-рятувального поста м.Глобине.

Це свято об’єднує людей мужніх, сильних та відважних, які готові прийти на допомогу всім, хто опинився у біді, запобігти і ліквідувати наслідки надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захистити здоров’я і життя людей, надати необхідну допомогу постраждалим.

Щороку вмілими та професійними діями рятувальників визволяються з біди тисячі людей, рятується найцінніше, що є у нас – життя.

За високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов′язків, вагомий внесок у справу цивільного захисту населення, мужні і рішучі дії, виявлені під час виконання поставлених завдань та з нагоди Дня рятувальника України Олександра Борща, Олега Дідору, Ростислава Малька, Ярослава Білоуса, Володимира Пащенка та Віктора Захарчука нагороджено Грамотами районної ради та райдержадміністрації.

 Керівники району подякували усім працівникам за їхню надзвичайно небезпечну, сумлінну і відповідальну працю, за кожну хвилину ризику, побажали міцного здоров'я, мужності, удачі, швидкої реакції та витримки в нелегкій щоденній службі, якомога менше тривожних викликів.

Структура району