Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

На часі вирішення проблемних питань завершення бюджетного року

5 грудня голова районної ради Володимир Сьомін та голова райдержадміністрації Вадим Данилевський провели нараду з головами та бухгалтерами місцевих рад району.

Розпочали нараду з представлення нового очільника Глобинського відділу поліції майора поліції Зураба Мелікідзе, який закликав до співпраці і пообіцяв зі свого боку розуміння і підтримку головам територіальних громад району.

Потім начальник управління Державної казначейської служби України в Глобинському районі Олена Мигович детально проінформувала про шляхи вирішення проблемних питань завершення бюджетного року та про зміни, які чекають бухгалтерів у новому році, це і зміни до відомчої класифікації, і електронна звітність, і перехід на систему дистанційного обслуговування «Клієнт-Банк».

Інженер групи реалізації Глобинської філії ПАТ «Полтаваобленерго» Любов Березкіна попередила присутніх про те, що в цьому місяці не потрібно вносити попередню оплату за електроенергію, щоб уникнути створення заборгованості на початок року.

 

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Олександр Миколаєнко ознайомив з особливостями формування місцевих бюджетів на 2018 рік.

Структура району