Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

В новий рік з новим бюджетом

22 грудня відбулося пленарне засідання 20 сесії Глобинської районної ради 7 скликання під головуванням Володимира Сьоміна. В роботі сесії взяли участь заступник голови райдержадміністрації Володимир Лісняк, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, керівники районних організацій, установ, підприємств, які мають відношення до питань, що розглядалися на сесії, представники засобів масової інформації.

До початку роботи сесії депутатський корпус та всіх присутніх з наступаючими Новорічними та Різдвяними святами привітали учні Бугаївської загальноосвітньої школи, створивши святкову атмосферу.

Розпочали роботу депутати із затвердження головних документів, за якими житиме і працюватиме район у 2018 році - Програми економічного і соціального розвитку Глобинського району та районного бюджету.

Доходна частина загального фонду районного бюджету на 2018 рік становить 369 784,1 тис. грн. Видатки районного бюджету по галузях на 2018 рік затверджено в обсязі 370 195,0 тис.грн., зокрема на освіту - 94 609,5, на охорону здоров`я - 43 384,1, на культуру - 7 053,0 грн. Відповідно до змін до Бюджетного кодексу України, додаткова дотація з державного бюджету на фінансування переданих видатків на освіту та охорону здоров’я у 2018 році розподіляється між місцевими бюджетами обласними державними адміністраціями. В результаті такого розподілу обсяг дотації для районного бюджету складає всього 5 706,1 тис. грн., на відміну від того, як у 2017 році – це було 19 467,1 тис. грн.

 Також депутати затвердили план роботи районної ради на наступний рік, районні Програми, які почнуть діяти з нового року, внесли зміни до діючих програм: Соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції; Організаційного забезпечення ведення реєстру виборців Глобинського району; Оздоровлення та відпочинку дітей; подальшого розвитку та удосконалення організації харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів та вихованців дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів; «Опікуємося освітою». Прийняли рішення про встановлення вартості харчування в закладах загальної середньої освіти та дошкільних підрозділах навчально-виховних комплексів. Затвердили Статут Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги у Глобинському районі» та розглянули ряд інших питань.

Так як ця сесія була останньою в цьому році, голова районної ради Володимир Сьомін, користуючись нагодою, привітав всіх присутніх з наступаючими святами, побажав всіляких гараздів та здійснення мрій.

Структура району