Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

22 січня - День Соборності України

Шановні жителі району!

Щиро вітаємо Вас з Днем Соборності України!

Українці протягом століть мріяли про незалежну єдину соборну державу, про те, щоб усі етнічні землі, в різні часи поділені між різними імперіями, нарешті об’єдналися в єдине ціле. І 22 січня 1919 року відбулась вікопомна подія - дві суверенні українські держави - Українська Народна Республіка й Західно-Українська Народна Республіка – об'єдналися в самостійну соборну державу. Їх об'єднало розуміння того, що тільки соборний народ є нацією.

Минуло майже століття з того часу, а тема соборності, єдності нашого народу знову актуальна як ніколи. На Сході України, ціною власних життів, відстоюють територіальну цілісність, свободу і незалежність нашої Вітчизни українські патріоти. Зовнішня загроза зробила нас сильнішими, згуртованими, як ніколи раніше. Тільки разом, тільки в єдності наша сила! Із соборністю в думці, з єдиною Україною в серці ми всі разом назавжди будемо вільною українською нацією!

Міцного здоров’я вам, шановні земляки, щастя, добра, миру, злагоди і благополуччя, мудрості і чуття єдиної родини, глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

Вадим Данилевський,                                                        Володимир Сьомін,

голова райдержадміністрації                                           голова районної ради

 

Структура району