Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Чи бути відділенню Приватбанку у Великих Кринках?

12 лютого голова районної ради Володимир Сьомін та заступник голови райдержадміністрації Володимир Лісняк в черговий раз зустрілися з головами місцевих рад «кринківської» зони. У зустрічі також взяли участь начальник фінансового управління райдержадміністрації Олександр Миколаєнко, в.о. завідувача сектору культури, спорту та туризму райдержадміністрації Валерій Чорноус та керуючий місцевого відділення Приватбанку Олександр Марченко,

Ця нарада була викликана необхідністю введення посад охоронників до Кринківського зонального будинку культури, в приміщенні якого розміщено відділення Приватбанку і встановлено банкомат. Це стало нагальною проблемою після вже неодноразової спроби пограбувати банкомат. І зараз обговорюються шляхи вирішення даного питання. Хто повинен фінансувати витрати на утримання штатних одиниць охоронників – чи районний бюджет, чи Приватбанк, чи сільські ради. Можливо це повинна бути дольова участь, залежно від кількості жителів у кожній громаді, адже у цьому відділенні обслуговуються мешканці всіх навколишніх сіл.

І, звичайно, зрозуміло, що для людей це зручно, не потрібно їхати в районний центр, і вони зацікавлені, щоб відділення не закрили. Але дискусія наразі триває, так як очільники громад поодинці це питання не вирішують, потрібна підтримка та згода депутатів. Доля відділення Приватбанку у Великих Кринках у їхніх руках.


Структура району