Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Обговорили Стратегічний план розвитку Глобинської ЦРЛ

3 квітня голова районної ради Володимир Сьомін та голова райдержадміністрації Вадим Данилевський провели нараду з головами місцевих рад по питанню погодження Стратегічного плану розвитку Глобинської центральної районної лікарні на 2018-2019 роки.

Перед присутніми виступила головний лікар центральної районної лікарні Людмила Мигаль. Вона наголосила, що що в період реформування медичної галузі, як і завжди, пріоритетом роботи закладу є надання якісних медичних послуг. І щоб досягти цієї мети був розроблений відповідний план. Основними стратегічними його напрямками є забезпечення лікувального закладу кваліфікованими фахівцями, сучасним діагностичним обладнанням, капітальні та поточні ремонти приміщень для створення комфортних умов перебування пацієнтів. А саме, у 2018 рік планується провести капітальний ремонт покрівлі поліклінічного корпусу, ремонт хірургічного, терапевтичного, дитячого, гінекологічного відділень, вимощення навколо поліклінічного корпусу, завершити заміну вікон на енергозберігаючі та придбати автомобіль.

 Щоб молоді спеціалісти виявили бажання працювати у нас в районі, їх потрібно зацікавити достойною заробітною платою та забезпечити житлом. Незабаром до роботи мають приступити 9 молодих фахівців, яким оплачується з районного бюджету інтернатура. За кошти бюджетів різних рівнів та завдяки спонсорській допомозі постійно ремонтуються палати, проводиться заміна вікон, придбається сучасне обладнання. Але, щоб зберегти районну лікарню і надалі, підняти її авторитет, щоб вона могла конкурувати з іншими медичними закладами керівництво району, депутатський корпус, очільники громад повинні і далі підтримувати лікарню, адже 43 тис. жителів району мають бути забезпечені якісними медичними послугами за будь-яких умов. А все це можна зробити тільки спільними зусиллями, за рахунок місцевих бюджетів (пропорційно, залежно від кількості населення), залучення благодійних внесків та гуманітарної допомоги.

Голова районної ради Володимир Сьомін запропонував місцевим головам організувати обговорення даного Плану розвитку лікарні на місцях, внести пропозиції і погодити його сесіями рад, щоб почати спільну роботу в даному напрямку.

Структура району