Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Пам’ять війни – це пам’ять серця

8 травня  в районі відбулися заходи з нагоди Дня пам’яті і примирення та 73 річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Голова районної ради Володимир Сьомін цього дня, разом з директором філії «Глобинський цукровий завод» ТОВ «Цукорагропром» Юрієм Мацаком та генеральним директором ТОВ ІПК «Полтавазернопродукт» Олександром Биковим, взяв участь у мітингу, який відбувався у «заводській» частині міста.

Традиційно у цей день ми з вдячністю згадуємо всіх, хто визволяв нашу землю, схиляємо голови у пошані перед тими, хто з неймовірною жагою справедливості виборов Перемогу, зупинив Другу світову війну, виніс вирок нацизму, приніс мир і надію.

Пам’ять війни – це пам’ять серця. Її сувора правда залишається з нами, як уособлення мужності, патріотизму, тяжкої праці і вічної скорботи за тими, хто поклав на вівтар Перемоги найцінніше – своє життя. Цю пам’ять несуть крізь роки все нові покоління, схиляючись у шані перед своїми батьками і дідами, учасниками Другої світової, – живими і полеглими.

 

Звертаючись до присутніх, голова районної ради Володимир Сьомін наголосив на колосальних людських втратах під час Другої світової війни. Навіть за неточними історичними даними, загинуло понад 8 мільйонів українців, тобто близько п'ятої частини всього населення. Зазначив, що минуло багато десятиліть, але смертельний подих війни відчувається знову. Схід нашої країни став ареною бойових дій, де гинуть українці. І головним завданням сьогодення постає питання - відновлення миру та незалежності України. І сьогодні залишаються актуальними слова, що «Ворога буде розбито – перемога буде за нами!»

Структура району