Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Подарунок до Дня захисту дітей

1 червня, в День захисту дітей, у с. Тимошівка Гриньківської сільської ради відбулося відкриття дитячого ігрового майданчику. Побудований цей майданчик за рахунок бюджету участі.

Рішенням 15 сесії Глобинської районної ради 7 скликання від 20 липня 2017 року було затверджено Програму «Бюджет участі Глобинського району на 2017-2020 роки», яка дозволила залучати територіальні громади і активних мешканців району до участі в бюджетному процесі через подання проектів розвитку, благоустрою територій своїх населених пунктів.

Одним із переможців став проект місцевої жительки Віти Шутько «Безпечний дитячий майданчик – це не мрія, а реальність». І в результаті, діти отримали в подарунок чудовий облаштований майданчик.

Малечу привітали з цією святковою подією голова районної ради Володимир Сьомін, депутат районної ради, директор ВП АФ «Гриньки» ТОВ ІПК «Полтавазернопродукт» Володимир Мигович та Гриньківський сільський голова Людмила Оксанчук. Вони побажали дітворі здоров’я, добра, радості, веселого літнього відпочинку і пригостили солодощами. А Людмила Петрівна пообіцяла, що з часом майданчик поповниться ще новими ігровими спорудами, буде підключено до Wi-Fi і встановлено камеру спостереження.

 

Структура району