Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Щоб пам’ятали наших земляків

1 червня в приміщенні районного будинку культури, за участю військовослужбовців, представників влади, громадськості, солдатських матерів, відбулася презентація книги «Шляхами неоголошеної війни».

Автор ідеї, впорядник та дизайнер – директор ПП «Редакція газети «Зоря Придніпров’я» Вікторія Сусід разом з трудовим колективом створили книгу, яка зібрала в собі публікації районної газети, що охоплюють період 2014-2017 років, присвячені подіям Майдану та війни на сході України, нашим воїнам-землякам, волонтерам та тим, хто віддав своє життя, захищаючи Батьківщину. Окремими блоками до книги включено фотоматеріали, зроблені Анатолієм Бабенком, якого вже, на жаль, не має з нами та поетичні твори місцевих авторів.

Всі виступаючі – військовий капелан Євгеній Пономаренко, волонтер Ярослав Химинець, голова ГО «Спілка воїнів АТО» Артем Тригуб, заступник районного військового комісара Ігор Коваленко, учасник Майдану Василь Кольчугін, міський голова Станіслав Джусь, голова районної ради Володимир Сьомін – наголошували, що ця книга потрібна не тільки нам, а й нашим дітям, майбутнім поколінням, адже людина живе доти, доки про неї пам’ятають. Саме в цій книзі зібрані нариси про наших земляків, які своїми справами, вчинками довели, що вони вміють і знають, як захистити нашу Батьківщину і цим дають нам право жити, працювати, виховувати дітей.

 

Користуючись нагодою, військовий капелан Євгеній Пономаренко та голова районної ради Володимир Сьомін чотирьом нашим землякам за особисту мужність, відвагу та героїзм вручили відзнаку Української Православної церкви - Орден преподобного Іллі Муромця.

Підводячи підсумки заходу, голова районної ради подякував творцям книги, які постійно тримають руку на пульсі і запевнив, що книга займе гідне місце в літописі нашого краю.

Структура району