Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Міністерство економічного розвитку i торгівлі України запрошує до участі у проекті

Міністерство економічного розвитку i торгівлі України (Мінекономрозвиток) запрошує до участі у проекті технічного співробітництва «Консультування підприємств щодо енергоефективності», що впроваджується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH починаючи з березня 2017 року на замовлення Федерального міністерства економічного розвитку та співробтництва Німеччини (BMZ).

Проект сприяє досягненню стратегічної цілі — підвищення ефективності використання pecypciв у виробничих галузях української економіки. З цією метою Мінекономрозвиток i GIZ ініціювали запрошення до подання заявок для компаній, які бажають взяти участь у проекті міжнародної технічної допомоги, спрямованому на визначення, підготовку та впровадження пілотних пpoeктів з енергозбереження.

Дана пропозиція може зацікавити керівників (власників) малих та середніх підприємств району, що здйснюють господарську дјяльність у визначених галузях: хлібопекарська, молочна, машинобудування, виробництво неметалевих будівельних матеріалів.

 

Звертаємо Вашу увагу на кінцевий строк подання заявок: 22 червня 2018 pік.

За детальнішою інформацією та консультацією звертатися за телефоном:

(0532) 56-32-61, (0532) 56-97-81

Додатки: 1. Запрошення до yacтi у проекті технічного співробтництва «Консультування підприємств щодо енергоефективності».

2. Заявка про участь у проекті «Консультування підприємств щодо енергоефективності».

Структура району