Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

28 червня - День Конституції України

Шановні глобинці!

Понад два десятиліття тому, 28 червня увійшло в новітню історію України як день великого загальнонаціонального консенсусу та верховенства національних інтересів.

Конституція України стала реальною та дієвою основою розбудови нашої незалежної держави як повноправної учасниці світового співтовариства. Прийняття основоположного документа держави поклало могутній фундамент для забезпечення національної злагоди, соціально-економічного та гуманітарного розвитку суспільства та політичної стабільності в Україні.

Сьогодні, відзначаючи 22-у річницю Конституції України, ми усвідомлюємо Головний Закон країни як гарантію миру та згоди, як основу сильної держави, що забезпечує кожному громадянинові свободу і можливість самореалізації. Знаючи трьохсотлітню конституційну традицію свого народу, всі українці повинні пам’ятати, що держава – це не лише чиновники і депутати, держава – це весь народ. І від щоденних дій кожного з нас залежить успіх у побудові країни, якою пишатимуться наші діти та онуки.

У цей святковий день бажаємо всім міцного здоров’я, наснаги, невечерпної енергії, оптимізму та нових звершень в ім’я процвітання України! Нехай злагода, мир та добро панують у серцях кожного із нас, а в душі міцніє почуття гордості за нашу Батьківщину!

Зі святом!

Вадим Данилевський,                                                 Володимир Сьомін,

голова райдержадміністрації                                    голова районної ради

Структура району