Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Постійні комісії опрацювали питання порядку денного чергової сесії

10 липня відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій районної ради під головуванням Сергія Шишацького (голова комісії з питань бюджету, фінансів та цін).

В роботі комісій взяли участь голова районної ради Володимир Сьомін, голова районної державної адміністрації Вадим Данилевський, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, керівники районних організацій, установ, підприємств, які мають відношення до питань, що розглядалися на засіданні комісій.

Депутати опрацювали питання, які планується включити до порядку денного чергової сесії районної ради. Погодили внесення змін до районних Програм: Профілактики правопорушень на 2016-2020 роки; Покращення надання медичних послуг населенню Глобинського району; Сприяння функціонуванню Центру надання адміністративних послуг при Глобинській районній державній адміністрації; Розвитку та підтримки аграрного комплексу Глобинського району за пріоритетними напрямками; Реалізації державної соціальної політики, спрямованої на посилення соціального захисту найбільш вразливих верств населення «Турбота»; Захисту населення і території Глобинського району від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

 

Попередньо обговорили та рекомендували до затвердження сесією звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2018 року, зміни до показників районного бюджету на 2018 рік, внесених згідно розпоряджень голови райдержадміністрації, зміни до граничних сум витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп'ютерів органами місцевого самоврядування, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок районного бюджету.

Погодили питання про необхідність створення комунального некомерційного медичного підприємства «Глобинська центральна районна лікарня» Глобинської районної ради Полтавської області шляхом реорганізації (перетворення) Глобинської центральної районної лікарні; припинення діяльності редакції Глобинського районного радіомовлення «Голос Глобинщини» шляхом ліквідації, про започаткування Премії Глобинської районної ради ім. А.М. Бабенка.

Також депутати заслухали звіти про роботу комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги в Глобинському районі» та про хід виконання районних Програм: протидії захворюванню на туберкульоз; профілактики, діагностики та лікування вірусних гепатитів; захисту населення і території Глобинського району від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру; «Шкільний автобус»; «Опікуємося освітою»; розвитку архівної справи в Глобинському районі.

Структура району