Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Змінено медичну мережу закладів району

19 липня відбулося пленарне засідання 24 (позачергової) сесії Глобинської районної ради 7 скликання під головуванням Володимира Сьоміна.

В роботі сесії взяли участь голова та заступники голови райдержадміністрації, керівники установ, які мають відношення до питання що розглядалося на сесії, представники засобів масової інформації.

Значна увага депутатами приділяється розвитку медицини в районі. Так народні обранці розглянули питання «Про внесення змін до перспективної мережі первинної медичної допомоги Глобинського району».

Відповідно до Закону України "Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості" та "Порядку формування спроможних мереж надання первинної медичної допомоги" до Полтавської обласної державної адміністрації звернулися жителі сіл Пироги, Яроші та Бориси з ініціативою створення амбулаторії  загальної практики сімейної медицини в с. Пироги Глобинського району.

Обласним керівництвом будівництво АЗПСМ включене в пропозиції переліку проектів та заходів, що будуть направлені в Міністерство регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України для погодження.

На сьогодні виготовлені всі необхідні документи на земельну ділянку для будівництва лікувального закладу. Профінансували виготовлення необхідної документації місцеві агроформування: ТОВ АФ " Хлібодар" та СФГ "Верест".

Варто зазначити, що будівництво амбулаторії відбуватиметься на умовах співфінансування: 30% за рахунок місцевого бюджету, 70% — з державного.

 

Слід наголосити, що новітня медична установа буде  зведена з використанням   спеціальних енергозберігаючих технологій, що забезпечать мінімальні втрати тепла та ефективне використання енергії. Крім того, лікувальному закладу буде надано автомобіль та сучасне обладнання.

З інформацією по даному питанню перед присутніми виступили головний лікар КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги у Глобинському районі» Валентина Хавронюк, Глобинський міський голова Станіслав Джусь, староста Пирогівського старостинського округу Тамара Кір′ян.

Депутати районної ради одноголосно прийняли важливе рішення, що наблизить якісні медичні послуги до сільського населення і внесли  зміни до мережі Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги у Глобинському районі, реорганізувавши фельдшерсько-акушерський пункт с. Пироги (населення 700 осіб) на амбулаторію загальної практики сімейної медицини з обслуговуванням населення с. Яроші (387 осіб) та с. Бориси (267 осіб).

Пленарному засіданню сесії передувало спільне засідання постійних комісій районної ради під головуванням Сергія Шишацького.

 

 

 

 

Структура району