Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Нарада з головами місцевих рад

3 жовтня голова районної ради Володимир Сьомін провів нараду з головами місцевих рад, на якій було обговорено ряд важливих для району питань.

Зокрема, про перерахунок субсидій і нововведення в програмі надання житлових субсидій проінформувала учасників наради виконувач обов′язків начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Світлана Грицай. Доповідач повідомила про те, що з 1 травня почали діяти нові правила нарахування субсидій для оплати житлово-комунальних послуг. Розповіла, що відповідно до внесених у порядок надання субсидій змін є сім’ї, які втратили право на одержання субсидій.

Доповідач закликала очільників громад до проведення роз′яснювальної роботи серед населення щодо збору і подачі документів для перерахунку субсидій. Під час обговорення даного питання порядку денного наради, головами місцевих рад було внесено пропозицію провести навчання відповідальних працівників рад, уповноважених на прийняття документів для призначення житлових субсидій.

Виконувач обов’язків начальника відділу у Глобинському районі Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області Світлана Добжинська розповіла про проблемні питання використання земель сільськогосподарського призначення на території району. Зокрема, повідомила про те, що в районі відмічається розорення сінокосів та пасовищ, а також нецільове використання земельних ділянок. Для проведення перевірок використання земельних ділянок при ГУ Держгеокадастру у Полтавській області створено управління з контролю за використанням та охороною земель. Відповідно до доручення голови облдержадміністрації про проведення аудиту земель сільськогосподарського призначення планується здійснення перевірок дотримання земельного законодавства. Після проведення перевірки всіх районів буде створено прозорий відкритий реєстр земель, у якому фіксуватиметься фактичне користування земельною ділянкою для чіткого розуміння ефективності використання земель області.

 

Про роботу відділень поштового зв′язку району проінформувала начальник ЦВПЗ (Глобине) Алла Шкірко. Доповідач наголосила на зміні режиму роботи відділень у сільській місцевості та зменшенню кількості днів роботи листонош.

В нараді взяв участь голова райдержадміністрації Вадим Данилевський, який повідомив присутніх про те, що наступного тижня планується проведення наради з головами місцевих рад та відповідальними працівниками ГУ Держгеокадастру у Полтавській області з питань проведення аудиту земельних ділянок.

Структура району