Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Освітян району вітали з професійним святом

4 жовтня напередодні Дня працівників освіти на центральній площі міста зібралися керівництво району та міста, учні та їх батьки  аби привітати освітян Глобинщини з  професійним святом.

Педагогів вітали голова районної ради Володимир Сьомін, голова районної державної адміністрації Вадим Данилевський, Глобинський міський голова Станіслав Джусь. Вони подякували учителям за високе служіння обраній справі,  мудрість і терпіння, прагнення зробити освіту якісною і доступною для кожної дитини. Побажали добра і щастя, благополуччя і міцного здоров'я, талановитих учнів та сімейного затишку.

Почесними грамотами Полтавської обласної ради, Грамотами Глобинської районної ради та районної державної адміністрації, Департаменту освіти та науки Полтавської обласної державної адміністрації, Почесними грамотами Полтавського обкому Профспілки працівників освіти і науки  були нагороджені кращі вчителі за творчий підхід і результативність в навчанні і вихованні обдарованої молоді, та які протягом 2017-2018 року досягли найвищих показників у своїй роботі.

Користуючись нагодою, голова районної ради Володимир Сьомін відзначив  лауреатів Премії районної ради в галузі освіти ім. Миколи Плиски: Ніценко Марину Станіславівну – заступника директора Градизької ЗОШ І-ІІ ст. № 2 та Сабірзянова Альберта Івановича – директора Великокринківської ЗОШ І-ІІ ст..

Після завершення офіційної частини всі працівники освіти були запрошені на святковий концерт, який відбувся у районному будинку культури.

 

 

 

Структура району