Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Визначено проекти-переможці Програми «Бюджету участі Глобинського району»

Другий рік поспіль на Глобинщині діє районна Програма «Бюджету участі".  

Бюджет участі – це інструмент взаємодії органів місцевого самоврядування з громадськістю, спрямований на залучення жителів району до активної участі в сферах економічного, соціального, гуманітарного та культурного розвитку громад. Кожен  громадянин України віком від 16 років, який проживає на території Глобинського району може долучитися до участі в бюджетному процесі через подання проектів розвитку своїх населених пунктів.

Так, цього року на участь в конкурсі було подано 5 проектів, а 9 жовтня відбулося засідання комісії по відбору переможців Програми «Бюджету участі Глобинського району» на 2019 рік.

Члени комісії одноголосно підтримали і рекомендували до реалізації всі 5 проектів, зокрема:

  1. "Вперед – на зустріч молоді". Встановлення дитячого майданчика на території Пустовійтівського ДНЗ. (Автор проекту – Пилипенко Вячеслав Григорович)
  2. "Здоров′я дітей у наших руках". Встановлення ігрового комплексу та спортивних тренажерів в ДНЗ «Ялинка» с. Гриньки. (Автор проекту – Губенко Марина Миколаївна)
  3. "Казковий парк". Облаштування паркової зони в с. Тимошівка. (Автор проекту – Цемох Ганна Георгіївна)
  4. "Забезпечення теплом Радалівського сільського будинку культури – запорука затишку та комфорту". (Автор проекту – Слива Ірина Миколаївна)
  5. "Енергозбереження в Радалівському сільському будинку культури". Заміна вікон на енергозаощадливі. (Автор проекту – Карпенко Наталія Василівна).

Фінансування проектів-переможців здійснюватиметься у наступному році за рахунок коштів районного та місцевих бюджетів. На черговому пленарному засіданні сесії районної ради депутатами буде погоджено суму видатків  з райбюджету, необхідну для фінансування проектів-переможців.

 

Структура району