Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

14 жовтня - День захисника України та День українського козацтва

Шановні жителі району!

Прийміть найкращі побажання і щирі поздоровлення з Днем захисника України – святом мужності, честі й доблесті, стійкості й шляхетності, святом гідних і сильних чоловіків.

Одночасно це свято відзначається з Днем козацтва, адже козацтво – звитяжна історія і велика гордість нашого народу, душа України, її надія і оберіг. А Божа Матір, свято Покрови якої припадає на 14 жовтня, є   заступницею і покровителькою Українського козацького війська, завжди оберігала і надавала воїнам сил у боротьбі з ворогом.
У цей день поєднуються наші християнські традиції зі спадщиною українського козацтва, Української Повстанської Армії та воїнів незалежної України. В традиції українського народу -  поважати і шанувати своїх оборонців. Ми завжди низько вклонятимемося  тим,  хто в лиху годину мужньо боронив і боронить українську землю, тим, хто піднявся на захист незалежності і територіальної цілісності нашої держави, ставши до лав добровольців, військових підрозділів та волонтерських організацій.
Сердечно бажаємо всім захисникам міцного козацького здоров’я, щастя, життєвих гараздів, злагоди, миру і спокою! Нехай любов до рідного краю й людська шана надихають вас на нові звершення у почесній і благородній справі служіння народові України! Нехай єднає нас незгасне світло віри і допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці!

Вадим Данилевський,                                            Володимир Сьомін,
голова райдержадміністрації                               голова районної ради

Структура району