Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

12 жовтня Глобинщина відзначила День захисника України

12 жовтня Глобинщина відзначила День захисника України. Керівництво району та міста, громадськість, учасники бойових дій на Сході України, ветерани військової служби, волонтери, воїни-афганці вшанували пам′ять оборонців Української держави та взяли участь у покладенні квітів до пам’ятника  Захисникам Вітчизни.

Продовжилися заходи в районному Будинку культури урочистостями та святковим концертом. З нагоди державного свята до присутніх звернулися голова районної ради Володимир Сьомін, голова райдержадміністрації Вадим Данилевський, міський голова Станіслав Джусь, райвійськком Михайло Осадчук. Вони побажали всім здоров'я, миру, злагоди та подякували учасникам АТО за їх героїзм, відвагу та незламність духу у боротьбі за Україну - її незалежність та цілісність.  

Керівники району вручили відзнаки Президента України, Почесні грамоти та нагрудні знаки Полтавської обласної ради, Премію Глобинської районної ради імені Анатолія Бабенка, Грамоти Глобинської районної державної адміністрації та районної ради, грошові винагороди нашим землякам, які відстоювали державний суверенітет, територіальну цілісність України, проявили високий професіоналізм та активну громадянську позицію під час антитерористичної операції на Сході України.  

 

 

 

 

Структура району