Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Відбулася нарада з головами місцевих рад

26 жовтня заступник голови районної ради Валерій Іванченко та перший заступник голови райдержадміністрації Інна Авраменко провели нараду з головами місцевих рад.

До порядку денного було внесено питання про поштове обслуговування населення Глобинського району. Начальник центру відділення поштового зв'язку в м. Глобине Алла Шкірко проінформувала про ситуацію, яка наразі склалася. Голови висловили своє занепокоєння тим, що закриваються відділення, скорочуються працівники, а тим, хто залишаються платять лише 30-50 % окладу. І за таку мізерну заробітну плату листоношам доводиться доставляти кореспонденцію, пенсії та приймати платежі від населення.

Командир взводу Кременчуцького міжрайонного відділу поліції охорони Віталій Мілінчук звернувся до голів місцевих рад з проханням допомогти поширити серед населення інформацію про набір на службу в поліцію охорони Полтавської області.

Головним питанням наради стало питання надання житлових субсидій населенню району. Новий порядок призначення житлової субсидії, який регламентується постановою Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 № 329, які зміни передбачені у зв’язку з цим та що буде враховуватися при нарахуванні субсидій, покроково роз'яснили та надали відповіді на всі запитання присутніх працівники управління соціального захисту населення райдержадміністрації – Світлана Грицай, Роман Мамон та Наталія Гусакова.

 

Структура району