Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

До відома працівників закладів культури Глобинського району

Відповідно до рішення 12 сесії Глобинської районної ради 6 скликання від 24.02.2012 року «Про затвердження в новій редакції Положень про премії в галузі медицини, освіти та культури», для відзначення кращих працівників у галузі культури, Глобинська районна рада оголошує конкурс на присудження премії працівнику закладу культури або аматорському колективу Глобинського району.

Висунення кандидатур на відзначення Премією проводиться до 1 листопада поточного року за місцем роботи претендента із забезпеченням гласності та демократичної процедури голосування. Клопотання про присудження Премії порушуються перед Глобинської районною радою трудовими колективами, де працюють претенденти, органами місцевого самоврядування за місцем, де знаходиться заклад культури. Претенденти можуть бути підтримані громадськими організаціями.

До організаційного осередку претенденти на здобуття Премії подають:

  • Клопотання на ім'я голови районної ради від трудового колективу, органу місцевого самоврядування, завірене підписом керівника і печаткою про висунення кандидатури на здобуття премії (у клопотанні висвітлюється творча діяльність й зазначаються здобутки номінанта, які є підставою для присудження премії; клопотання не повинне бути більше 3-х друкованих  сторінок формату А-4)
  • Матеріали, що засвідчують здобутки претендента у певній номінації відповідно до вимог цього Положення (копії грамот, дипломів, відзнаки, статті в пресі тощо).
  • Листи – клопотання від громадських організацій (за наявності).

Процедура вручення Премії відбувається публічно за участі працівників закладів культури Глобинського району та представників широкої громадськості на урочистостях до Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва із висвітленням у засобах масової інформації.

Відділ із загальних питань районної ради

Структура району