Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Комісії опрацювали питання чергової сесії

18 грудня відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради під керівництвом Сергія Шишацького, голови комісії з питань бюджету, фінансів, цін та регулювання власності.

В роботі комісій взяли участь голова районної ради Володимир Сьомін, перший заступник голови райдержадміністрації Інна Авраменко, заступник голови райдержадміністрації Володимир Лісняк, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, районних установ, які мають відношення до питань, що розглядалися на засіданні комісій.

Депутати, заслухавши завідувача сектору економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації Ларису Пархоменко, погодили Програму економічного і соціального розвитку Глобинського району на 2019 рік. Комісії схвалили проект районного бюджету на 2019 та внесення змін до районного бюджету на 2018 рік. Підтримали внесення змін та доповнень до районних Програм: соціального захисту одиноких непрацездатних громадян похилого віку, бездомних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлення волі, які набули статусу бездомні та до Програми покращення надання медичних послуг населенню Глобинського району.

 

За результатами обговорення, рекомендували до затвердження сесією план роботи районної ради на 2019 рік та проекти районних Програм, які розпочнуть свою дію у наступному році: Сприяння функціонуванню сектору державної реєстрації Глобинської районної державної адміністрації на 2019-2023 роки; Інформатизації виконавчої влади Глобинського району на 2019 – 2023 роки; організаційного забезпечення ведення реєстру виборців Глобинського району на 2019-2023 роки.

Головний лікар КНП «Центр ПМСД у Глобинському районі» Валентина Хавронюк проінформувала, що так, як Центр тепер є комунальним неприбутковим підприємством, то працюють вони не по Бюджетному кодексу, а по Господарському і повинні планувати видатки і надходження відповідно до фінансового плану, який і запропоновано до розгляду. Депутати погодили фінансовий план Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медикосанітарної допомоги у Глобинському районі» на 2019 рік.

Також, заслухавши заступника головного лікаря Глобинської ЦРЛ Олександра Толстого, погодили передавальний акт Глобинської центральної районної лікарні. Триває реорганізація лікарні в Комунальне некомерційне медичне підприємство. Була проведена інвентаризація майна і за результатами проведеної роботи складений передавальний акт, в якому визначено, що активи - майно(нерухоме та рухоме), пасиви, права та зобов’язання, бухгалтерські та податкові документи, а також вся організаційно-розпорядча документація, яка велась в ЦРЛ, передаються до підприємства правонаступника.

Комісії розглянули і інші майнові та земельні питання, які буде включено до порядку денного чергової сесії.

 

Структура району