Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Подарунки до Дня Святого Миколая

День Святого Миколая віднедавна став одним із найулюбленіших свят української малечі. Дітлахи з нетерпінням чекають 19 грудня, аби вранці отримати очікуваний «миколайчик». Звісно ж, до свята готуються і батьки, щоб порадувати дітей солодощами та подарунками.

Та, на превеликий жаль, не кожна дитина має повноцінну сім’ю, рідних маму і тата… Саме до такої категорії юних мешканців Глобинщини 19 грудня завітали очільники району, керівники установ, депутати районної ради. І звичайно, не з порожніми руками.

На виконання районної Програми подолання дитячої бездоглядності на 2017-2020 роки, для придбання новорічних солодких подарунків для дітей, які виховуються у прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу, сім’ях опікунів (піклувальників), сім’ях військовослужбовців, які загинули під час бойових дій в зоні проведення антитерористичної операції, та проживають на території району з районного бюджету виділено 10 тис. грн. Приємно, що, як завжди, до цієї акції приєднався голова ФГ «Агросвіт – СВ» Валерій Ведмідь, передавши дітям фрукти та смачні, цілющі соки власного виробництва. 45 дітей цієї категорії та вихованці Градизької спеціалізованої школи-інтернату отримали подарунки від Святого Миколая в цей день.

 

Голова районної ради Володимир Сьомін, виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Інна Авраменко, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Наталія Шушвал, завідувач сектору з питань сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, служби у справах дітей райдержадміністрації Світлана Молодан, представник військомату Юрій Мирошніченко завітали до селища Градизьк, у якому дітей зазначених категорій найбільше. У цьому населеному пункті успішно функціонують дитячі будинки сімейного типу, прийомні сім’ї, сім’ї опікунів та піклувальників, а ще проживають діти, чиї батьки віддали своє життя, боронячи незалежність та цілісність України. Саме цим діткам військовослужбовців, які загинули під час бойових дій в зоні проведення антитерористичній операції, були передані подарунки від голови Полтавської ТО «БПП «Солідарність», першого заступника голови обласної державної адміністрації Андрія Пісоцького.

 

Структура району