Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Прийнято районний бюджет на 2019 рік

21 грудня відбулося пленарне засідання 27 сесії районної ради 7 скликання під головуванням Володимира Сьоміна.

До початку роботи сесії депутатів та всіх присутніх з прийдешніми Різдвяними та Новорічними святами привітали учні Градизької гімназії ім. О.І. Білаша, подарувавши всім чудовий настрій та теплі, щирі побажання, а натомість отримали солодкі подарунки.

В засіданні взяли участь заступник голови райдержадміністрації Володимир Лісняк, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, керівники районних організацій, установ, підприємств, які мають відношення до питань, що розглядалися на сесії.

Депутати затвердили основні документи життєдіяльності району - Програму економічного і соціального розвитку Глобинського району та районний бюджет на 2019 рік. Доходи районного бюджету на 2019 рік визначені у сумі 290 813 097 грн., видатки – у сумі 290 813 097 грн.

 

Всі незахищені та не першочергові видатки передбачені у мінімально необхідному обсязі. Потребу у цих видатках розраховано, виходячи з режиму жорсткої економії, об’єктивного вибору пріоритетів, ефективного та раціонального використання коштів. Додаткова дотація з державного бюджету на фінансування переданих видатків на освіту та охорону здоров’я як і на 2018 рік розподіляється між місцевими бюджетами обласними державними адміністраціями. Обсяг дотації для районного бюджету на наступний рік складає 6 878,6 тис.грн. Обсяг освітньої субвенції з державного бюджету передбачений в розмірі 66 265,0 тис.грн. на оплату праці з нарахуваннями педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів та 1 040,8 тис.грн. освітня субвенція з обласного бюджету на оплату праці з нарахуваннями педагогічних працівників інклюзивно-ресурсного центру. В складі медичної субвенції на 2019 рік передбачена субвенція у сумі 7 402,6 тис. грн. на фінансування вторинної медичної допомоги у І кварталі 2019 року, так як з 1 квітня 2019 року фінансування відповідних видатків проводитиметься вже з державного бюджету. Фінансування комунальних послуг та енергоносіїв по закладах первинної та вторинної медичної допомоги протягом року проводитиметься за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Депутати затвердили план роботи районної ради, проекти районних Програм, які почнуть діяти з 2019 року: Сприяння функціонуванню сектору державної реєстрації Глобинської районної державної адміністрації; Інформатизації виконавчої влади Глобинського району; Організаційного забезпечення ведення реєстру виборців Глобинського району. Також затвердили фінансовий план на 2019 рік Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медикосанітарної допомоги у Глобинському районі» та передавальний акт Глобинської центральної районної лікарні. Підтримали проекти рішень щодо внесення змін і доповнень до діючих районних програм, а також зміни до показників районного бюджету на 2018 рік.

Заслухали інформацію начальника відділу експлуатаційного утримання автомобільних доріг ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» Владислава Чичканя про стан автошляхів району, які знаходяться в край незадовільному стані, про те, що зроблено і що планується на наступний рік.

Одностайно депутати Глобинської районної ради прийняли звернення до Президента України, Верховної Ради України, депутатів Верховної ради Жеваго К.В. та Капліна С.М., Полтавської обласної ради, Полтавської обласної державної адміністрації про збереження Глобинського району. Висловили рішуче несприйняття положень законопроекту «Про створення, ліквідацію та змінy меж районів Полтавської області» щодо включення Глобинського району до складу Кременчуцького. Глобинський район є найбільший на Полтавщині та один з найбільших в Україні, з розвиненою аграрною та промисловою галузями, розгалудженою мережою медичних, освітніх та культурних закладів. І дуже прикро, що при прийнятті таких важливих рішень, жодним чином не враховується думка громадськості pегіонів, депутатського корпусу, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

 

Структура району