Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Світлій пам'яті Грущенка Григорія Миколайовича

Глобинська районна рада з глибоким сумом повідомляє, що 3 лютого 2019 року, на 64-му році пішов із життя депутат Глобинської районної ради 7 скликання Григорій Миколайович Грущенко.

Народився Григорій Миколайович 20 червня 1955 року в с. Пузикове Глобинського району Полтавської області.

Після закінчення Пустовійтівської середньої школи навчався в Кременчуцькому ПТУ №13, отримав спеціальність токар. Працював токарем на Кременчуцькому вагонобудівному заводі.

У 1976 році, після служби в лавах Радянської армії, навчався в Харківському фінансовому технікумі за спеціальністю бухгалтер-фінансист і працював на різних посадах Глобинського райфінвідділу.

З 1988 по 1992 рік навчався в Тернопільському інституті народного господарства.

З 1990 по 1997 рік працював заступником начальника податкової інспекції.

З 1997 по 2000 – головний казначей Глобинського відділення Державного казначейства.

З 2000 працював начальником Глобинського відділення Пенсійного фонду.

 

У 2001 році призначений начальником Глобинського районного управління Пенсійного фонду України, де працював до виходу на пенсію.

У 2015 році був обраний депутатом Глобинської районної ради, працював у постійній комісії з питань бюджету, фінансів та цін, зарекомендував себе активним, принциповим депутатом.

Вся трудова діяльність Григорія Миколайовича є переконливим доказом професіоналізму, відповідальності, людяності і глибокої порядності.

Він був справедливий, надійний, користувався величезною повагою. Був уважним та чуйним чоловіком, чудовим батьком, люблячим дідусем, добрим та вірним другом, порядною людиною. І таким залишиться у нашій пам’яті назавжди.

Депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради висловлюють щирі співчуття рідним і близьким Григорія Миколайовича з приводу тяжкої передчасної втрати.

Вічна йому пам’ять, земля хай буде пухом.

Структура району