Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Депутати районної ради підтримали полоненого земляка

22 березня, в залі засідань районної ради депутати та виконавчий апарат районної ради зустрілися з Ярославою Головаш та Віктором Чирвою. Це мама і дідусь нашого земляка Богдана Головаша, який зараз знаходиться в полоні в Російській Федерації.

25 листопада 2018 року, районі Керченської протоки російський прикордонний корабель протаранив український рейдовий буксир. Цей буксир був одним із трьох військових кораблів, які прямували з порту Одеси до порту в Маріуполі. Російські прикордонники обстріляли українські військові судна і захопили їх, взявши в полон і українських моряків. Серед 24-ох полонених був і наш земляк – старший матрос малого броньованого артилерійского катеру "Бердянськ" Головаш Богдан Олегович.

Народився Богдан в селі Жуки.  Жив і навчався у Кременчуці, у ліцеї із посиленою військово-фізичною підготовкою. У 2013 року став курсантом Академії Військово-морських сил імені Нахімова в Севастополі, а в 2014-му, після анексії Криму Росією, відмовившись служити окупантам, він залишився вірним присязі і перевівся навчатися до Одеси.

 А зараз, Богдан, як і всі військовополонені українські моряки, потребує підтримки від кожного з нас. І ми не могли залишитися осторонь. За ініціативи депутатів районної ради були зібрані кошти, які голова районної ради Володимир Сьомін, зі словами вдячності за виховання сина, патріота, справжнього героя, передав мамі Богдана – Ярославі Вікторівні.

Сподіваємося, що ця, хоч і невелика, матеріальна підтримка допоможе Богдану вистояти, здолати всі труднощі і якомога швидше здоровим і неушкодженим повернутися додому.

Закликаємо не бути байдужими, підтримати ініціативу депутатів і долучитися до збору коштів в підтримку полоненого земляка.

 

Структура району