Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Відбувся виїзний інформаційний семінар щодо участі в Конкурсі екологічних громадських ініціатив

4 квітня в залі засідань районної ради відбувся виїзний інформаційний семінар за участю експертів у сфері екології, охорони довкілля та представників органів місцевого самоврядування району. Захід проведено в рамках обласної програми « Екологічні ініціативи Полтавської області на 2019 – 2021 роки», за підтримки партнерських організацій «Нова Полтава» i «Еколтава».

Було розглянуто питання, що стосуються умов та порядку підготовки проектів для участі в Конкурсі екологічних громадських ініціатив Полтавської області 2019 року.

Йшла мова про етапи проведення Конкурсу, складові проектів, умови їх реєстрації, фінансування, відбір проектів-переможців. Зокрема, автором проекту може бути житель Полтавської області віком від 14 років, який проявить оригінальність та вигадає креативну ідею вирішення екологічної проблеми. Це можуть бути проекти, що стосуються поводження з відходами, сортування сміття, облаштування зелених зон, енергоефективності, екологічної освіти, органічного землеробства.

 

Ініціативу повинна підтримати місцева влада, а відбір переможців здійснюється Конкурсною комісією. Реалізовуються проекти - переможці на умовах співфінансування за рахунок коштів обласного та місцевого бюджетів.

Докладнішу інформацію про участь у Конкурсі можна отримати на сайті обласної ради.

Структура району