Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Земний уклін усім, хто виніс на собі тягар війни

8 травня  в районі відбулися заходи з нагоди Дня пам’яті і примирення та 74 річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

День Перемоги над нацизмом – свято із сльозами на очах, бо занадто високу ціну заплатили за нього народи – десятки мільйонів жертв, скалічених доль, втрачених талантів, незагоєних фізичних і душевних ран.

Вдячні нащадки шанують великий подвиг, мужність, патріотизм та незламну волю покоління, яке вистояло у смертельній боротьбі з нацизмом. Наш земний уклін усім, хто виніс на собі тягар фронтового життя, хто пережив роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край.

Сьогодні ми згадуємо усіх, хто наближав День Перемоги, відстоював мир тоді і тих, хто робить це сьогодні.

 

Керівники району та міста: голова райдержадміністрації Вадим Данилевський, перший заступник голови райдержадміністрації Інна Авраменко, заступник голови районної ради Валерій Іванченко, міський голова Станіслав Джусь, районний військовий комісар Михайло Осадчук та голова районної ради ветеранів, ветеран Другої світової війни Іван Мошляк поклали квіти до братських могил та обелісків воїнів, які загинули в роки війни і поховані на Центральному та старому Воїнському цвинтарях міста Глобине, на Череванівському цвинтарі, взяли участь у мітингу, який відбувся біля пам′ятника «Вічно Живим».

Ми схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув у справедливій боротьбі за свободу і гідність народів, хто віддав життя і здоров’я за перемогу над нацизмом. Цілий світ в неоплатному боргу перед ними.

І вшановуємо героїв, добровольців та бійців Збройних Сил України, які загинули на Східному кордоні вже у наш час, захищаючи рідну землю.

Світла пам'ять усім загиблим, а всім нам миру, єдності, свободи, щастя, злагоди та добробуту кожній родині!

 

Структура району