Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

В районній лікарні очевидні позитивні зміни

У Глобинській районній лікарні тривають ремонтні роботи. За багато років накопилося багато проблем і тепер, щоб оновити відділення, палати й кабінети, щоб вони відповідали сучасним вимогам, потрібно не один день.

Сьогодні голова районної ради Володимир Сьомін разом з директором комунального некомерційного медичного підприємства «Глобинська ЦРЛ» Людмилою Мигаль оглянули уже відремонтовані приміщення маніпуляційної, душової, санвузла у хірургічному відділенні, капітально відремонтовані, згідно сучасних вимог, кабінети ультразвукової діагностики, ендоскопії, пральню.

Ознайомилися з ходом проведення ремонтних робіт у відділенні паліативної допомоги, яке невдовзі має запрацювати при районній лікарні, і зараз робиться все, щоб створити належні умови для догляду за важкохворими пацієнтами.

 

Керівництво району і лікарні не лише говорять про зміни, але й роблять конкретні кроки. Завдячуючи розумінню депутатів, співфінансуванню із різних бюджетів вдається реалізовувати масштабні проекти, втілювати їх в життя.

Структура району