Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Нарада з головами місцевих рад

1 серпня голова районної ради Володимир Сьомін та виконувач обов′язків голови райдержадміністрації Інна Авраменко провели нараду з головами місцевих рад. В ході зібрання було обговорено ряд важливих для району питань, серед яких монетизація пільг на житлово-комунальні послуги. По цьому питанню присутніх проінформували керівники управління соціального захисту населення райдержадміністрації Світлана Грицай та Валентина Береговенко, які повідомили про те, що з 1 жовтня 2019 року запрацює монетизація пільг у грошовій формі. Пільги у готівковій формі призначатимуться усім пільговикам, які звернуться до органів соціального захисту населення. Виплата буде здійснюватися органами Пенсійного фонду України та у відділеннях «Ощадбанку».

Заступник районного військового комісара Ігор Коваленко повідомив присутнім про стан підготовки до осіннього призову 2019 року. Відмітив всі соціальні переваги, які надає військова служба за контрактом та прохав голів місцевих рад посприяти у проведенні інформаційно-роз"яснювальної роботи з цього питання.

Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Наталія Шушвал ознайомила із порядком та умовами  надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання житла та виплати компенсації для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

До порядку денного було внесено питання про попередження виникнення пожеж на відкритих територіях району. Провідний інспектор Глобинського районного сектору ГУ ДСНС у Полтавській області Юлія Дондоха наголосила, що розпочався пожежонебезпечний період. Рятувальники стикаються з проблемою недотримання людьми правил пожежної безпеки. Як результат-масштабні пожежі, шкода екології та чималі матеріальні збитки. Інспектор звернулася до голів місцевих рад з проханням проводити роз′яснювальні роботи серед населення по недопущенню розпалювання багаття та випалювання стерні в пожежонебезпечних місцях.

Також учасники наради заслухали інформацію начальника відділу освіти, сім′ї та молоді райдержадміністрації Сергія Кулика про підготовку закладів освіти до нового навчального року.

Насамкінець очільники громад обговорили план заходів з відзначення 28-ї річниці Незалежності України.

 

Структура району