Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Дорогі школярі, студенти, шановні вчителі та батьки!

Щиро вітаємо Вас з Днем знань – урочистим святом, яке завжди означає відкриття нової, і часто нелегкої дороги до знань, до нових звершень, до самостійного життя. Знання – це відкриті ворота у світ, де потрібні фахівці, професіонали, люди освічені й виховані, громадяни своєї країни.

 Бажаємо усім школярам, студентам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті.

Найщиріші слова вдячності Вам, учителі. Щодня Ви щедро ділитеся знаннями з вихованцями, плекаєте патріотів рідної держави. Ваша мудра наука на все життя залишиться в серцях Ваших учнів.

Нехай же новий навчальний рік принесе нам мирне небо і віру в добро, додасть сили та натхнення, порадує нас усіх значними досягненнями, розкриє перед дітьми нові можливості пізнання себе і світу, педагогам принесе задоволення від оцінки їхньої праці, а батькам - упевненість в освіченості й щасливій долі своїх нащадків.

З новим навчальним роком!

Інна Авраменко,                                                  Володимир Сьомін,

в.о. голови райдержадміністрації                   голова районної ради

Структура району