Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Відбулася нарада з головами місцевих рад

6 вересня голова районної ради Володимир Сьомін та виконувач обов'язків голови райдержадміністрації Інна Авраменко провели нараду з головами місцевих рад з нагальних питань.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Світлана Грицай проінформувала про стан проведення підготовчих заходів з впровадження механізму надання пільг населенню району в грошовій безготівковій формі та призначення житлових субсидій на опалювальний період. Районний військовий комісар Михайло Осадчук доповів про виконання заходів по призову громадян району восени цього року на строкову військову службу та закликав голів до співпраці.

 

Також присутні заслухали питання про стан виконання бюджету за 8 місяців 2019 року, про шляхи наповнення районного бюджету, про співфінансування освітніх закладів району, про стан впорядкування та передавання на державне зберігання документів постійного строку зберігання місцевими радами, про просторове планування територій, про стан боротьби з амброзією полинолистою в районі. В черговий раз голови місцевих рад обговорили ситуацію по добровільному об’єднанню громадян в районі та територіальну реформу.

Структура району