Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Ми маємо гідність! Ми вільні творити майбутнє!

21 листопада в Україні відзначають День Гідності і Свободи. Свято приурочене до річниці двох революцій: Помаранчевої революції 2004 року і Революції Гідності 2013 року.

Цього дня ми вшановуємо велич духу народу України, його відданність, цілеспрямованість, патріотизм і мужність громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів України та її європейського вибору.

Українці, як свідчать героїчні сторінки історії, ніколи не змиряться з несправедливістю, беззаконням і приниженням людської гідності, бо вони свято бережуть традиції визвольної боротьби волелюбних предків, скріплені кровʼю полеглих героїв.

 

Сотня активістів Майдану пожертвували найціннішим, що у них було. Вони віддали свої життя за своїх рідних та за кожного з нас. Вони стояли до кінця, не злякавшись погроз і пострілів. Сьогодні боротьба за незалежність України, її суверенітет, кордони продовжується, і від зовнішньої агресії нас захищають такі ж патріоти, які були на Майдані. За цю боротьбу заплачено страшну ціну: своє життя віддали найкращі, серед яких є наші земляки. Це люди, подвиг яких ми будемо пам’ятати вічно, переказувати з покоління в покоління, вони - Герої нашого часу.

Згадаймо сьогодні всіх патріотів і памʼятаймо: в наших руках доля країни і ми маємо зробити все можливе для її духовного й економічного відродження!

 

Структура району