Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

Чорнобильська катастрофа є справжнім болем для всіх нас, для всієї України. Її події ніколи не зникнуть з нашої пам’яті.14 грудня ми вшановуємо людей, які ціною свого життя і здоров’я захистили рідну землю і весь народ від страшної техногенної аварії.

Напередодні, у залі засідань районної ради відбулися заходи, приурочені цій події. Ліквідаторів привітали міський голова Станіслав Джусь, заступник голови районної ради Валерій Іванченко, заступник голови райдержадміністрації Володимир Лісняк, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Світлана Грицай, голова районної організації ВГО «Союз Чорнобиль» Олександр Логвин. Керівники подякували ліквідаторам за мужність, героїзм, відвагу, самопожертву, які вони проявили у ті трагічні дні. Побажали всім міцного здоров’я, добра, злагоди, миру. Вручили часникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, які напередодні відсвяткували ювілейні дати, грамоти, подарунки та квіти.

 

В наших серцях завжди житиме пам`ять про солдатів атомного фронту, які не думали про звання та нагороди, не ховалися за спинами колег, не шкодуючи себе, з голими руками йшли у бій перемагати невидимого ворога. Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих від ядерної стихії земляків та поклали квіти до Пам'ятного знаку.


 

 

Структура району