Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Районний бюджет на 2020 рік прийнято

20 грудня відбулося пленарне засідання 34 сесії Глобинської районної ради 7 скликання, яке провів заступник голови районної ради Валерій Іванченко.

В роботі сесії взяли участь заступник голови райдержадміністрації Володимир Лісняк, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, керівники районних організацій, установ, підприємств, які мають відношення до питань, що розглядалися на сесії, представники засобів масової інформації.

Основним питанням, внесеним до порядку денного сесії, було затвердження районного бюджету на 2020 рік. Проєкт рішення «Про районний бюджет Глобинського району на 2020 рік» був попередньо розглянутий та обговорений на спільному засіданні постійних комісій та бюджетної комісії.

Доходна частина  районного бюджету на 2020 рік становить 166 441,8 тис.грн.

Ці кошти будуть спрямовані на утримання закладів освіти, охорони здоров'я, культури, спорту, соціальних служб, реалізацію заходів районних програм, створення резервного фонду районного бюджету та інше.

 

Заслухавши начальника фінансового управління райдержадміністрації Олександра Миколаєнка, з метою забезпечення виплати заробітної плати працівників по окремих бюджетних установах депутати внесли зміни до районного бюджету на 2019 рік, погодивши перерозподіл бюджетних призначень.

Затвердили нові районні Програми та внесли зміни та доповнення до існуючих: «Реалізації державної соціальної політики, спрямованої на посилення соціального захисту найбільш вразливих верств населення «Турбота», «Соціального захисту одиноких непрацездатних громадян похилого віку, бездомних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлення волі, які набули статусу бездомні, у Глобинському районі», «Розвитку архівної справи в Глобинському районі», «Забезпечення житлом лікарів Глобинського району» та «Покращення надання медичних послуг населенню району».

Також депутати підтримали рішення про переукладення трудового контракту з Валентиною Хавронюк, директором Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги у Глобинському районі», строком на п’ять років; про безоплатну передачу із спільної власності територіальних громад Глобинського району та вихід зі складу засновників цих установ - комунальної установи Градизька місцева пожежна охорона з активами, пасивами та штатною чисельністю у комунальну власність територіальної громади Градизької селищної ради та Глобинської районної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи з активами, пасивами, штатною чисельністю, цілісним майновим комплексом стадіон «Старт» та незавершеним будівництвом фізкультурно-оздоровчого комплексу у комунальну власність Глобинської міської ради. Розглянули майнові питання.


Структура району