Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Обговорюються шляхи вирішення проблемних питань медичної галузі

29 січня, за участі голови районної ради Володимира Сьоміна та виконувача обов'язків голови райдержадміністрації Інни Авраменко, відбулася нарада з проблемних питань в галузі медицини.

З 1 квітня 2020 року медичні заклади всіх рівнів за надані медичні послуги будуть фінансуватися через Національну службу здоров'я України за прямими договорами з медзакладами.

НСЗУ закуповуватиме послуги відповідно до Програми медичних гарантій через пакети медичних послуг і лише за умови дотримання медзакладами норм надання конкретних послуг, їх обсягу, наявності певного обладнання і відповідності медичних працівників єдиним кваліфікаційним вимогам.

 

Щоб заключити договір із НСЗУ треба подати заявку, де буде вказано, що заклад відповідає всім вимогам. Уже з лютого розпочнеться підписання цих договорів, а в медичних закладах району залишається ще багато невирішених питань. Особливо це стосується забезпечення спеціалістами та необхідним обладнанням, що є першочерговою умовою для збереження відділень районної лікарні і без чого підписання контракту не можливе.

Хід реформування медичних закладів та покращення якості надання медичної допомоги населенню району знаходяться на постійному контролі районної ради та райдержадміністрації і зараз обговорюються шляхи вирішення даних питань.


Структура району