Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Нарада з головами місцевих рад

13 лютого відбулася нарада з головами місцевих рад за участю голови районної ради Володимира Сьоміна, виконувача обов'язків голови райдержадміністрації Інни Авраменко та заступника голови райдержадміністрації Володимира Лісняка.

Начальник Глобинської філії АТ «Полтаваобленерго» Валерій Чечель підняв питання стосовно проведення інвентаризації мереж вуличного освітлення на території місцевих рад району та вирішення питання подальшого їх утримання. На опорах електромереж знаходяться сумісні підвіси телекомунікаційних та інтернетмереж, які інколи ускладнюють доступ до обслуговування, проведення ремонтних робіт самих електромереж. Відповідно до Закону України «Про доступ до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж», який визначає правові, економічні та організаційні засади забезпечення доступу до об’єктів, власник інфраструктури (в даному випадку АТ «Полтаваобленерго») має право вимагати укладення договору для надання доступу до інфраструктури відповідного об’єкта і визначати плату за доступ.

 

Про актуальні питання впровадження в районі державних програм з монетизації пільг та субсидій, про забезпечення компенсаційних виплат пільговим категоріям громадян проінформувала заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Валентина Береговенко.

Начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Інна Кондуфор в черговий раз наголосила присутнім на необхідності виготовлення містобудівної документації, розробці схем санітарної очистки населених пунктів та поводження з твердими побутовими відходами.

Завідувач сектору з питань правової роботи та виявлення корупції Ольга Голушко розповіла про особливості декларування доходів працівників органів місцевого самоврядування у 2020 році.


 

Структура району