Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Працювала бюджетна комісія

18 березня працювала постійна комісія районної ради з питань регіональної економічної політики, бюджету, фінансів і цін під головуванням Сергія Шишацького.

В роботі комісії взяли участь голова районної ради Володимир Сьомін, в.о. голови райдержадміністрації Інна Авраменко, заступник голови райдержадміністрації Володимир Лісняк.

Начальник фінансового відділу райдержадміністрації Олександр Миколаєнко проінформував депутатів, що у зв'язку з необхідністю проведення в районі заходів для запобігання і поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, необхідно здійснити перерозподіл бюджетних призначень. Депутати погодили збільшення бюджетних призначень загального фонду райбюджету на виконання Програми покращення надання медичних послуг населенню Глобинського району на суму 100 000 грн.. Ці кошти будуть спрямовані на КНМП «Глобинська центральна районна лікарня» та КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги у Глобинському районі» для профілактики та надання медичної допомоги при виявленні в районі випадків хвороби спричиненої короновірусом.

Керівництво району вкотре наголосило на необхідності проведення комплексних заходів з недопущення занесення та поширення на території району COVID-19, а населенню необхідно з відповідальністю поставитися до обмежувальних заходів в умовах карантину.

 

 

 

 

Структура району