Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН!!!

На виконання Постанови КМУ № 211 від 11.03.2020 року, Доручення Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області № 3/2020 від 13.03.2020 року та з метою профілактики розповсюдження коронавірусної інфекції в Глобинському районі запроваджено карантинні заходи. До 3 квітня 2020 року на території району призупинено навчально-виховний процес в дошкільних та позашкільних закладах, заклади загальної середньої освіти переведено на дистанційну форму навчання, скасовано всі масові заходи, обмежено прийом громадян, запроваджується протиепідемічний режим в установах, організаціях та закладах охорони здоров'я.

Наполегливо рекомендуємо кожному прийняти профілактичні міри:

- за можливості не виходьте з домівки без крайньої на те необхідності;
- мийте/дезінфікуйте руки і обмежте контакти;
- уникайте місць масового скупчення людей та не допускайте дітей у такі місця, зокрема, і на дитячі майданчики;
- утриматися від поїздок у громадському транспорті;
- у випадку поганого самопочуття – негайно звертайтеся до свого сімейного лікаря.

Особливо звертаємося до мешканців району, які нещодавно повернулися з-за кордону!!! Для Вашої безпеки та безпеки Ваших близьких, жителів району, - закликаємо Вас пройти самоізоляцію в домашніх умовах 14 днів!!! Самоізоляція – це зменшення ризику інфікування здорових людей. Не будьте легковажними, не піддавайте оточуючих можливій небезпеці.

Додатково доводимо до Вашого відому, що порушення умов карантину, в залежності від наслідків, несе за собою адміністративну, або кримінальну відповідальність, відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (Covid-19)», який Верховна Рада ухвалила 17 березня 2020 року.

Пам'ятаймо, наше відповідальне ставлення до виконання всіх карантинних заходів допоможе зберегти наше здоров'я та врятувати здоров'я та життя оточуючих. Свідома людина, сама це розуміє, а не свідомих - давайте переконувати разом!

Структура району