Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Інформує Глобинський відділ обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області

7 квітня, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01.04.2020  № 251 “Деякі питання підвищення пенсійних виплат та надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році” пенсіонери старше 80-ти років почали одержувати щомісячні компенсаційні виплати до пенсії.

Згідно з урядовим рішенням компенсаційну виплату до 500 гривень призначатимуть пенсіонерам, які досягли віку 80 років і старше, але при цьому розмір їх пенсії не перевищує 9205 гривень. Разом з тим після встановлення щомісячної виплати пенсія теж не повинна перевищувати 9205 гривень.
Крім того, окрему увагу приділили людям старше 80 років, які отримують пенсію, призначену відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” та мають страховий стаж не менше 25 років чоловіки та 20 років жінки. У таких громадян мінімальна пенсійна виплата не може бути меншою, ніж 2600 гривень.

У Головному управлінні Пенсійного фонду України в Полтавській області провели відповідні перерахунки для 57,7 тисяч пенсіонерів( з них 2,4 тисячі це пенсіонери Глобинського району), які досягли віку 80 років, виготовили виплатні відомості, які передали банкам та відділенням АТ “Укрпошта”.

 

Іншим пенсіонерам відповідна щомісячна компенсаційна виплата буде встановлюватись після досягнення ними 80-річного віку.
Пенсіонери старше 80-ти років отримають додаткові кошти у визначену їм дату виплати разом з пенсією за квітень. Пенсії надійдуть одержувачам на рахунки в уповноважених банках або будуть доставлені листоношами АТ “Укрпошта” додому.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Наразі на Полтавщині налічується майже 88 тис. Громадян з них  2.3 тисячі жителі Глобинського району, які вже досягли пенсійного віку, але продовжують працювати.

Варто нагадати, що у квітні працюючі пенсіонери, які після призначення чи останнього перерахунку пенсії відпрацювали щонайменше 24 місяці, одержать автоматично перераховані пенсії відповідно до ст. 42 Закону України  "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування". У рамках зазначеного перерахунку з урахуванням страхового стажу та заробітної плати було оброблено 1,4 тис. пенсій. Виявилося, що чисельність пенсіонерів, яким підвищено виплати, склала майже 1 тис. осіб, а середній розмір підвищення - 155 гривень. У складних умовах сьогодення – це досить помітне вливання до гаманця літньої людини та стимул за можливості працювати й надалі.
Працівники Пенсійного фонду, опікуючись проблемами людей похилого віку, просять їх залишатися вдома і не ризикувати своїм життям і здоров’ям.

Одночасно звертаємося до роботодавців з проханням виявити розуміння до пенсіонерів, яких життєві обставини змушують працювати, і надати таким працівникам відпустку або перевести на віддалений режим роботи.
Звертаємо увагу, що в умовах карантину фінансування, виплата та доставка пенсій здійснюються в районі вчасно, відповідно до затверджених графіків!
Бережіть себе – збережете Україну!

Структура району