Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Дорогі ветерани, шановні глобинці!

Щиро вітаємо Вас з 75-ою річницею Перемоги у Другій світовій війні та Днем пам’яті і примирення!

День Перемоги над нацизмомце дата, яка завжди викликає  почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум і вічну скорботу за мільйонами скалічених людських доль, нездійсненних мрій і задумів.

Ми в неоплатному боргу перед нашими визволителями, живими і полеглими: перед мільйонами тих українців, хто стояв до останнього на передовій і за лінією фронту; перед трудівниками тилу, для яких головним було гасло «Все для фронту, все для перемоги!»; перед святою самопожертвою солдатських вдів, які несли до кінця разом з похоронками свій непідйомний хрест; перед дітьми війни, у яких вона відібрала найкращу пору життя.

Ми схиляємо голови перед світлою пам'яттю героїв, які вистояли та перемогли, врятували від поневолення рідну землю, Європу, увесь світ. І вшановуємо добровольців та бійців Збройних Сил України, які загинули на Східному кордоні вже у наш час, захищаючи рідну країну. В нашій пам'яті назавжди залишаться святі імена тих, хто віддав своє життя за Батьківщину.

Бажаємо всім міцного здоров’я, довгих років життя! Нехай у кожній сім’ї панують добро, злагода і любов, а наша держава здобуде омріяний мир! Бережіть свободу і незалежність, цінуйте безхмарне небо й усмішку дитини, щасливу родину та єдину Україну!

Наталія Величко,                                             Володимир Сьомін,

голова райдержадміністрації                          голова районної ради

Структура району