Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Вдячні нащадки шанують великий подвиг покоління, яке вистояло у смертельній боротьбі з нацизмом

Минають роки, але залишається живою пам’ять про страшну трагедію, яка пройшлася по долі кожної родини в Україні, в Європі, по всьому світу, забрала мільйони людських життів.

Події тих днів не згасають в народній пам’яті. Про Другу світову війну нагадують меморіальні дошки, пам’ятники. Та найголовніший меморіал – людська пам’ять, яку нащадки несуть у вічність у своїх серцях.

День Перемоги для нашого народу - це свято, яке об’єднує всі покоління. Ми схиляємо голови перед тими, хто віддав життя за рідну землю, перед сотнями тисяч наших земляків, які мужньо боролися на фронтах, самовіддано працювали на підприємствах у тилу, перед кожним, хто день за днем наближав звільнення світу від нацизму. Ми вшановуємо пам'ять усіх жертв цієї найстрашнішої війни.

 

Керівники району та міста: голова районної ради Володимир Сьомін, голова райдержадміністрації Наталія Величко, заступник голови райдержадміністрації Володимир Лісняк, міський голова Станіслав Джусь, заступник міського голови Галина Токаренко, районний військовий комісар Михайло Осадчук та голова районної ради ветеранів, ветеран Другої світової війни Іван Мошляк поклали квіти до братських могил та обелісків воїнів, які загинули в роки війни і поховані на Центральному та старому Воїнському цвинтарях міста Глобине, на Череванівському цвинтарі, до пам′ятника «Вічно Живим».

Вічна слава героям, вічна їм пам’ять!


Структура району