Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

До відома медичних працівників Глобинського району

Відповідно до рішення 12 сесії Глобинської районної ради 6 скликання від 24.02.2012 року «Про затвердження в новій редакції Положень  про премії в галузі медицини, освіти та культури», для відзначення кращих працівників у галузі медицини, Глобинська районна рада оголошує конкурс на присудження премії медичним працівникам Глобинського району.

Висунення кандидатур на відзначення Премією проводиться до 12 червня поточного року за місцем роботи претендента із забезпеченням гласності та демократичної процедури голосування. Клопотання про присудження Премії порушуються перед Глобинської районною радою трудовими колективами, де працюють претенденти, органами місцевого самоврядування за місцем, де знаходиться медичний заклад. Претенденти можуть бути підтримані громадськими організаціями.

 

 До організаційного осередку претенденти на здобуття Премії подають:

Клопотання на ім'я голови районної ради від трудового колективу, органу місцевого самоврядування, завірене підписом керівника і печаткою про висунення кандидатури на здобуття премії (у клопотанні висвітлюється трудова діяльність й зазначаються здобутки номінанта, які є підставою для присудження премії)

- Матеріали, що засвідчують здобутки претендента у певній номінації відповідно до вимог цього Положення (копії грамот, дипломів, відзнаки, статті в пресі тощо)

- Листи – клопотання від громадських організацій (за наявності).

Процедура вручення Премії відбувається публічно за участі медичних працівників закладів Глобинського району та представників широкої громадськості на урочистостях до Дня медичного працівника із висвітленням у засобах масової інформації.

 

               Відділ із загальних питань районної ради

Структура району