Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

6 червня - День журналіста України

Шановні журналісти! Сердечно вітаємо вас з професійним святом! Ваша праця почесна й необхідна, адже сучасне суспільство неможливо уявити без нескінченного потоку інформації, без засобів її передачі, а головне, без професіоналізму тих, хто доносить її до читача.
Бажаємо вам цікавих тем, сміливих проектів та наполегливості в досягненні нових висот на ниві журналістики, а також міцного здоров’я, особистого щастя і сімейного благополуччя.
Шановні працівники редакції «Зоря Придніпров’я» щиро вітаємо вас із 90-річчям виходу першого номера газети. «Зоря Придніпров’я» - видання про славетну Глобинщину, про її самобутню історію та сьогодення, духовність, культуру і високу моральність простих трударів і відомих земляків.
Щоденними зусиллями вірних своєму журналістському обов'язку працівників редакції, громадських дописувачів на її сторінках творилася історія нашого району.
Тож з нагоди вашої славетної річниці ми щиро дякуємо за співпрацю і бажаємо всім, хто причетний до видання, земних щедрот, нових творчих знахідок та цікавих тем, приємних новин, вдячних читачів та вірних однодумців!

Наталія Величко,                                                               Володимир Сьомін,
голова райдержадміністрації                                            голова районної ради

Структура району