Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Працювали потійні комісії

10 червня голова депутатської комісії з питань бюджету, фінансів та цін Сергій Шишацький провів спільне засідання постійних комісій.

В роботі взяли участь голова районної ради Володимир Сьомін, голова райдержадміністрації Наталія Величко, заступник голови районної ради Валерій Іванченко, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, керівники районних організацій, установ, підприємств, які мають відношення до питань, що розглядалися на засіданні комісій.

Депутати попередньо розглянули та обговорили питання, включені до порядку денного чергової сесії. Зокрема, заслухали звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2020 року, погодили внесення змін і доповнень в районний бюджет на 2020 рік.

У порядку контролю, депутати заслухали звіти про виконання фінансових планів Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги у Глобинському районі» та Комунального некомерційного медичного підприємства «Глобинська центральна районна лікарня» за І квартал 2020 року.

 

Погодили затвердження в новій редакції районних Програм: Розвитку культури; Розвитку фізичної культури і спорту; Програми із запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі; Підготовки громадян району до військової служби і їх призову до лав Збройних Сил та інших військових формувань України; Захисту населення і території Глобинського району від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру; Відзначення пам′ятних дат, ювілеїв та інших заходів. Ці питання є суто технічними так як, у зв’язку із реорганізацією та оптимізацією структури райдержадміністрації, змінюються виконавці діючих районних Програм.

Депутати рекомендували сесії внести зміни до Порядку використання коштів, передбачених у районному бюджеті для надання одноразової адресної допомоги жителям району, передбачивши надання грошової допомоги членам сімей померлих жителів району від коронавірусної інфекції COVID – 19 у розмірі 5000 гривень.

Погодили передачу залишків продуктів харчування, які не будуть використані в закладах освіти району через карантин та термін споживання яких закінчується в період проведення обмежувальних заходів щодо нерозповсюдження поширення коронавірусної інфекції СОVID-19, з балансу закладів освіти на баланс комунального некомерційного медичного підприємства «Глобинська центральна районна лікарня» Глобинської районної ради на безоплатній основі.

Розглянули питання, що стосуються приймання-передачі майна та погодження проектів землеустрою щодо встановлення меж населених пунктів.

Структура району