Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Відбулася сесія районної ради

12 червня відбулася 37 сесія Глобинської районної ради 7 скликання під керівництвом Володимира Сьоміна.

В роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Наталія Величко, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, керівники районних організацій, установ, підприємств, які мають відношення до питань, що розглядалися на сесії, представники засобів масової інформації.

Заслухавши інформацію начальника фінансового відділу райдержадміністрації Олександра Миколаєнка, депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2020 року з урахуванням офіційних трансфертів по доходах в сумі 42 089 752 грн. (з них по загальному фонду в сумі 39 912 856 грн., по спеціальному фонду в сумі 2 176 896 грн.) та видатках в сумі 39 062 318 грн. (з них по асигнуваннях загального фонду 39 004 737 грн., по асигнуваннях спеціального фонду 57 581 грн.).

Прийнято рішення про перепрофілювання Кагамлицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Глобинської районної ради Полтавської області на Кагамлицьку початкову школу. Це питання постало у зв'язку з тим, що наповнюваність 5-9 класів цієї школи на даний час менше 5 чоловік у класі, які вимушені навчатися за індивідуальною формою, а Пронозівська ЗОШ І-ІІІ ст. має два шкільні автобуси і зможе забезпечити підвезення учнів.

 

Рішенням сесії затверджено Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, що перебуває у комунальній власності Глобинської районної ради. Відтепер, керівник закладу загальної середньої освіти призначається на посаду за результатами конкурсного відбору, строком на шість років (строком на два роки – для особи, яка призначається на посаду керівника закладу загальної середньої освіти вперше) на підставі рішення конкурсної комісії. Кандидата на посаду визначає конкурсна комісія за результатами відкритого та публічного конкурсного відбору.

Також депутати затвердили ліквідаційний баланс Глобинської районної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи, яка з 1 липня припиняє свою діяльність як районна комунальна установа, а для забезпечення потреб жителів громади та розвитку фізичної культури і спорту, рішенням міської ради у Глобинській ОТГ створено комунальний заклад «Спорт Глобинської громади».

Структура району