Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Питання фінансування підготовки котелень медичних закладів до осінньо-зимового періоду вирішено

9 липня відбулася нарада за участю голови районної ради Володимира Сьоміна, голова райдержадміністрації Наталії Величко, місцевих голів Кринківської зони, директора КМП «Центр ПМСД у Глобинському районі» Валентини Хавронюк та заступника директора КНМП «Глобинська центральна районна лікарня» Олександра Толстого. Розглядалося питання фінансування утримання та підготовки котелень медичних закладів с. Великі Кринки та с-ща Градизьк до опалювального періоду.

Після поданих Глобинською ЦРЛ розрахунків, було прийнято спільне рішення, з районного та міського бюджетів виділити 200 тисяч гривень на виплату заробітної плати працівникам, які їх обслуговують котельні.

Вирішення технічних питань підготовки до осінньо-зимового періоду котельні в с-щі Градизьк бере на себе Градизька селищна рада. З селищного бюджету буде виділено близько 50 тис. грн. А для підготовки котельні у с. В.Кринки місцеві ради цієї зони зголосилися порівну розподілити витрати між собою, які в сумі становлять близько 59 тисяч гривень.

 Так що питання фінансування утримання та підготовки котелень медичних закладів до осінньо-зимового періоду вирішено.

Також повідомляємо, що кошти, у сумі 53 тис. грн., на відновлення роботи рентгенкабінету Глобинської ЦРЛ у с Великі Кринки буде виділено. І з 1 серпня рентгенкабінет повинен запрацювати.

Структура району