Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

У повазі до національних символів проявляються громадянська самосвідомість

В ці серпневі дні Україна відзначає два найбільших державних свята - День Державного Прапора та День Незалежності України.

В Україні відбуваються політичні, економічні, соціальні перетворення, але не змінєється ставлення до національної святині - прапора, кольори якого символізують рясні пшеничні лани та безхмарне синє небо. Під ним українці виборювали свободу, творили державу, здобували і здобувають перемоги.

На центральній площі м. Глобине відбулися святкові заходи з нагоди державних свят, в яких взяли участь керівники району та міста, представники установ та організацій.

Учасників заходу привітали голова районної ради Володимир Сьомін, голова райдержадміністрації Наталія Величко, міський голова Станіслав Джусь, які наголосили, що прапор – це символ наших національних традицій, історії та єдності, він омитий кров’ю тисячів українців. Закликали оберігати та шанувати наш Державний прапор, виховувати повагу до нього у дітей та онуків, бо він єднає і веде у майбутнє до свободи та незалежності.

Володимир Сьомін зазначив, що під нашим національним стягом знову йдуть у бій найкращі сини і дочки українського народу. Виразив впевненість, що обов’язково настане час, коли Державний Прапор України знову замайорить над звільненими від окупації Кримом і Донбасом.

 

Почесне право підняти Державний Прапор було надано Олександру Павленку, прапорщику запасу, учаснику бойових дій на сході України.

При підйомі національного прапору серце кожного українця завмирає. А піднятий стяг для кожного з нас та для всього світу ніби говорить, що Україна була, є та залишиться незалежною державою вільних людей.


Структура району