Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Шановні глобинці!

Щиро вітаємо Вас з найбільшими національними святами –

Днем Державного прапора та Днем Незалежності України!

Незалежність – є найбільшою цінністю кожної нації, а прапор – символом державності, втіленням національної єдності, честі та гідності.

29 років незалежності стали для всіх українців випробуванням на зрілість, терпіння, толерантність та патріотизм. У нинішній складний час поняття Незалежності та Єдності України набули для кожного з нас особливого змісту - вони наповнюють серця гордістю за наших волелюбних людей. І не може бути сумніву в тому, що працелюбний народ України зможе покращити життя у своїй власній державі. Тій державі, що вистраждана поколіннями українців, за яку віддають своє життя наші земляки.

         Але ми мусимо знати і завжди пам’ятати, що процвітання не приходить саме. Успіх країни, свобода, демократія, добробут творяться мільйонами рук. Тільки всі разом, кожний на своєму місці, щоденною спільною працею ми досягнемо бажаних результатів.

Тож у цей день найбільше хочеться побажати всім нам згуртованості, мудрості, міцного здоров‘я, родинного затишку та непохитної віри у мирне, щасливе майбутнє рідної країни!

А наш прапор нехай завжди гордо майорить над Україною та буде надійним оберегом у всіх наших справах та помислах!

         Зі святом Вас!

Наталія Величко,                                               Володимир Сьомін,

голова райдержадміністрації                          голова районної ради

 

Структура району