Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Ми вдячні нашим захисникам!

Напередодні Дня захисника України, яке ми відзначаємо 14 жовтня, в день Покрови Пресвятої Богородиці, заступниці волелюбних козаків, голова районної ради Володимир Сьомін та голова райдержадміністрації Наталія Величко привітали наших земляків - учасників АТО.

З нагоди свята, за активну громадянську позицію, мужність і героїзм, збереження суверенітету, незалежності та територіальної цілісності держави нагородили Грамотами та подарунками учасників антитерористичної операції на сході країни Романа Бодакву, Анатолія Ткаченка та Руслана Ляшенка. Грамотою районної ради та премією нагороджено лауреата  премії Глобинської районної ради імені А.М. Бабенка соціального педагога Глобинської гімназії №1 ім. В.Є. Курченка Людмилу Крутиголову.

 

Ця дата символізує нерозривний зв’язок усіх поколінь захисників України: воїнів, козаків, ветеранів Другої світової війни та нинішніх захисників України. І справа захисту Вітчизни сьогодні в надійних руках, адже, суверенні права незалежної України, її цілісність захищають відважні і сильні духом вояки, серед яких і наші земляки. Завдяки тому, що вони взяли у руки зброю і стали на захист рідного краю, ми можемо жити звичайним життям. Щира Вам за це подяка! Ми гордимося Вами!


 

Структура району